Jenom tak...

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Jenom tak...

Příspěvekod Luciferka » čtv 12. říj 2006 22:57:21

... by me zajimalo, co na to rikate VY admini, ze uz nejsem mezi vama. Ehm... no chtela bych vedet jestli jsem tam nekomu vadila a delala neco podle nich spatne. Hm? Dneska mi totiz jeden nejmenovany admin (on asi vi nooo :lol: ) vypravel, jak se ho Ales zastal, kdyz vetsina lidi byla proti, aby adminoval. Proste rekl neco v tom smyslu: "Ja jsem admin adminu a ja rozhodnu kdo bude admin a kdo ne." Nebo neco v tom smyslu. Proc se nezastanes me? :shock: S nikym jsem na serveru nemela problemy (az na Pyska samozrejme), dlouhou dobu jsem svou funkci plnila co nejlepe jak to jen slo, nektere lidi privedla svym navrhem k adminstvi a ted sama nejsem nic. No tak trochu mi to prijde nespravedlive. Ja viiim... napsala jsem spatnou vec, ktera se Falcona dotkla, ale presto NECHAPU, proc mi tim zrusil adminstvi :evil: No jsem timhle vazne pohorsena. Prvne jsem si rikala, ze si z toho hlavu delat uz nebudu (kdyz jsem zrovna napsala Falconovi po 1000x bez odpovedi ;D), ale co si budu nalhavat. Bavi me to kruca a nemyslim si, ze si tohle zaslouzim :/ Nebo snad jo? No ja nevim... napiste plz co si o tom myslite. Popr. Ales by mohl s timto neco udelat. Vid? :roll:
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Sami » čtv 12. říj 2006 23:13:35

Já proti Ddz jsem nikdy nic neměl ani nemám svoji funkci admina jsi plnila vždy dobře a jestli jsem něco proti ni měl? to ne jako jenom někdy mě ve hře kapánek štvala svým chováním jak jí vybuchli nervy :D ale to se jí ani nedivím jak člověk jsi příjde na kabel zahrát a tam ho najednou obtěžuje 400 lidí že chce tohle a tohle se mu nelíbí až tomu dá kick ban atd. taky bych měl z toho plnou prdel :) :lol: . Tak že já jsem pro aby se Ddz vrátila do našeho Admin teamu tak koukej stím něco dělat Aleši :) :wink:
Uživatelský avatar
Sami
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 08. čer 2006 21:34:07
Bydliště: Třinec Dál nevím

Příspěvekod Luciferka » sob 14. říj 2006 8:56:46

Sami, ptal ses me jetsli to tady muzes hodit a ja ti rekla, ze mi to je jedno, ze to je tvuj nazor. Tak tedy... nevim kdy jsem tam vybuchla nebo co tim myslis... hm? A btw, ja jsem tam adminovala daleko driv pred tebou, tak tu plz nepis take chytracinky, ze jsi toho mel taky plnou prdel atd.. To ja jsem tu ani nenapsala. Bavilo me to se vsim vsudy. Ale jinak ti samozrejme dekuju za podporu.
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » sob 14. říj 2006 9:35:14

Ja jsem s tim nesouhlasil, ale proti Falconove rozhodnuti toho moc nezmuzu....

Ja jsem sice Admin Adminu, ale to muzu rict tem deckam co chteji pryc Jara... Bohuzel Falcon je vetsi pan nez ja, na nem je finalni rozhodnuti, proti kteremu nic nezmuzu... i kdyz bych rad...

tohle je osobni vec mezi jim a tebou.. myslim, ze to co jsi napsala vzal hodne osobne...

PS: Muj nazor je ze stejne jako ja jsem nic proti jeho rozhodnuti, tak stejne je na tom on vuci rozhodnuti majitele KTV... A to co jsi napsala byla vice nez osobni urazka... :( A pritom je to mozna vsechno uplne jinak :(

Vsechno se nam to nejak zvrtlo a vymklo z rukou... Vsichni bychom se nad tim meli zamyslet. Rad se te zastanu, byla jsi dobry Admin... ale sama taky musis vedet kde jsi zasla na moc tenky led :(

Takze co proto muzu udelat? Primluvit se za tebe... pokud na to prijde... Ale veci osobni a omluvu falconovi za tebe resit nemohu. ;-) to musis sama ;-)

GL
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » sob 14. říj 2006 9:43:14

Ja se omlouvat za nic nebudu, ani nevim za co bych se mela omluvit. Ale jestli to tak vidis ty, tak to je opravdu skoda... Jestli to je mezi mnou a nim, tak to bys mi po nem neposilal vzkazy, ze? Je to taaaaaak smesne ;D Vetsina lidi by me chtela zpatky, ale kdyz to nejde, tak to nejde, vid? Jooo... bordel tady zustane do nekonecna... Hola hej!
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » sob 14. říj 2006 10:04:43

Ja bych te taky chtel spatky, jenze ja s tim nic moc nenadelam. Falcon to vzal jako vec osobni... takze bys to mela resit ty primo s nim... :(

bohuzel...

v tomhle jsem opravdu maly pan...

PS: Ale jestli jednoho dne bude smysl mit svuj vlastni server, pocitam s tebou zpet do Admin Teamu :D:D:D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » sob 14. říj 2006 10:08:29

Pekny PS, vtipne vazne... Nevim jak bych to s nim mela resit, kdyz neni schopny odepsat... Jsem mu psala nespocetnekrat a bezuspesne. Tak nevim...
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » sob 14. říj 2006 10:29:56

zalezi mozna co jsi mu napsala ;-)
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » sob 14. říj 2006 15:54:49

No tak to uz je vazne moc. Myslis, ze patrim k tem lidem, kteri umi jenom nadavat, shazovat a ponizovat nebo co jako? Psala jsem mu uplne normalne, jako treba tobe nebo komukoli jinemu. Tohle uz vazne nechapu!
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » ned 15. říj 2006 12:10:16

ne to jsem nerekl. Vis ze te mam rad, i kdyz nekdy umis nasrat i mrtvolu.

Jenze jak rikam, nevim o tom nic no:(
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » ned 15. říj 2006 17:14:24

Timhle koncim! Jak s Tebou, tak s jakoukoli snahou! Bylo to k nicemu!
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » ned 15. říj 2006 17:34:27

ach jo, kdo po tobe chlebem ty po nem kamenem... Hmmsm...
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Luciferka » ned 15. říj 2006 17:41:13

Chlebem? Mas nejspis zajimave predstavy o chlebu ;DDD
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Ace-COM » pon 16. říj 2006 8:13:59

Ja jsem proti tobe nic spatneho nerekl, jedine co jsem rekl, ze je to ciste mezi tebou a Falconem. Ja se muzu primluvit, ale pokud je jeste porad tak nasrany jak byl tak to bude k nicemu :(
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32


Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron