Zabal to už

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Příspěvekod SonGohan » pát 30. bře 2007 14:09:31

Zkus S.T.A.L.K.E.R. - shadow of chernobyl .. taky celkem sranda když po tobě poltergeist začne házet sudy nebo tě bloodsucker začne vysávat zezadu :D
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Ace-COM » pát 30. bře 2007 14:21:53

Tak to nekdy puc... juknu na to :D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod SonGohan » pát 30. bře 2007 15:02:25

NO jestli se někdy dostanu do PG :D
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Janko » pát 30. bře 2007 15:19:17

STALKER je slabej.... Prozatim jsem se dostal do oblasti Pripajtě(předposlední) a ze bych se nejak extremne "vydesil" tak to se mi jeste nestalo snad jen ve dvou pripadech(podzemni laboratore) :P
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod unit » pát 30. bře 2007 15:46:21

Ace-COM píše:
SonGohan píše:Ace: F.E.A.R. pěkná hra, jenže jsem ji jaxi nedohrál z důvodu mrtvol skákajících oken a holčiček zjevujících se nad žebříkem :D


Ja jsem to zahral i s Datadiskem za 5 dni.. Na tom jsem hodne uletel, ale potkat v tech dnech na ulici holcicku v cervenych satickach, tak se bud po... a nebo bych ji krouhnul :D:D:D Nastesti jsem to v prosinci moc neriskoval :D:D:D

To co mi Emocionalne udelal F.E.A.R, jak me spanoval adrenalin do maxima, to jsem jeste asi u zadne jine hry nezazil... Na to ze mi je skoro 30 jsem mel chvilema taky chut se na to vykaslat, pac ten burcujici strach, kdyz zapraskalo ve vysilacce... mno maras :D:D:D


:D:D tak to skusim tes :D jo a jinak hezka slohovka :D kdyz budu mit ukol do slohu tak se stavim coz ? :D
Uživatelský avatar
unit
 
Příspěvky: 252
Registrován: úte 29. srp 2006 18:37:00
Bydliště: v posteli ze starou xD

Příspěvekod SonGohan » pát 30. bře 2007 15:47:28

Janko píše:STALKER je slabej.... Prozatim jsem se dostal do oblasti Pripajtě(předposlední) a ze bych se nejak extremne "vydesil" tak to se mi jeste nestalo snad jen ve dvou pripadech(podzemni laboratore) :P

tak jasně FEAR se přece jen jmenuje FEAR :D
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod thomasS » pát 30. bře 2007 17:39:16

tak frajere je to muj nazor na tvuj zivot , hodne zameskas kvuli posrane herny , dal jsem spatny priklad CS... a kdyz jsi tak zavisly na synovi tak snim travis asi noci co ? kdyz ne dny ... proste uvedomis si to az budes dedek, stejne ti ta herna jednou klekne jako kazda jina firma, a pak si to uvedomis , a to ze si ferovy spravny chlap , dovol zasmeju se, ty nejsi chlap ...podotykam rikam svuj nazor .. si kus vola co z pusy vydava zkratky tech debilit omfg, gl hf ,laaajv , a dalsi turnajove debiloviny , a na to co se deje kolem tebe a osobniho zivota cas urcite nemas..
Zkus semnou vybehnout , pak uvidime co s tebou vybehne na same dno zivota , a to si teprve uvedomis skym si vybehl,(neboj se nikoho na tebe posilat nebudu takova sracka nejsem) zkus a pak uvidis ceho jsem schopny a co z tebou vybehne z baraku raz dva:) ani se neotocis :)
Nazval sem to spatne si zavisly na celem soustu her nez na pro me dulezitejsich vecich, a to jak tu kazdy pise jak si spravny chlap hehe , to si chcou jen splhnout aby dostali slevu , chces abych ti to sel okomentovat do oci ?A to ze me nazves ditetem a to ze jsi nadelal dalsich veci nez ja procural , me ani zboku netlaci , protoze ty hodne ztracis a ja hodne dohanim k Tebe , si proste slabej , ani nevis co se deje ve svete .. vis hovno .. vis jen co se deje ve svete her a pc .. a neboj se vim toho o tebe tolik ze by si cumel jak zakysana krysa az by ti bryle ruply :)
Zdar a preji ti at se casem vzapamtujes

Zeke: tak spravny tu mele na hube , co ty jsi kdy dokazal ? Pozirat bombony a hrat debilovini , naprogramovane aby udelali to co dany zavislak zmackne , tady na hube ti to jede ..

ALL : To co tu pisete jsou jen splhnuti k Jančovy straně , nic vic , a že mi tu nekdo rekne jak sem velke dite: "hehe" myslite ze me to tlaci v patach? kdyz tu polovina je zavisla na pc a nema pomalu o nicem jinem paru a polovina zase "huli" a kdo vi co jeste , a maji to tak vyzrany ??

cekam ze se tu zas ozve nejaky exot , ja nejsem zavisly ani na hrach ani nehulim a nic podobneho .. co udelas ...

Mam vase nazory vite kde..:)

S Pozdravy Vas milovany thomas
(ironicky receno)
thomasS
 

Příspěvekod Ace-COM » pát 30. bře 2007 17:52:47

Tome Tome, nemáš o životě ani páru a o mém už vůbec ne. A kdyby jsi byl chodil do herny, tak bys věděl, že posledních 5 měsíců jsem strávil víc doma se synem, než v práci... A to co věnuju práci je jen proto, aby on měl do života něco zajištěného...

A není to jen Herna, protože dělám spoustu jiných věcí o kterých se ti ani nezdá... A nebo možná je to jinak...

Před nedávnem (týden? dva?) jsem ti radil jak obejít pár BUGů při programování WEBu a najednou jsem kokot? Tehdy jsem ti byl dobrý? A proč né teď? Aha... možná kvůli tomu mailu co jsem poslal do společnosti CreActive s nabídkou spolupráce a vypadá to že ti vezmu bokovku kšeft?

Ne, víš co, je mi to jedno.. Přijd mi to klidně říct do očí, jestli budu náhodou v PG a já se ti do očí vysměju...

Jo.. a kdyby náhodou... Ode dneška jsi pro mně IGNORED a budu rád, když si ty svoje vypatlanosti necháš pro sebe budeš mě taky ignorovat...


Jo a ještě jednu věc... Dej přečíst svým rodičům, co jsi ve svých 15 (neo kolik ti to je) letech vyplodil na adresu dospělého chlapa, který má děckca ve tvém věku. Ať ti dají po tlamě oni, když já kvůli zákonům tohoto státu nemůžu...

PS: Tento post byl nahlášen KTT jako hrubá urážka bude s největší ptavděpodobností mít daleko jinačí dohru, než jakou si dokážeš představit... Přeji ti hodně zdaru ve tvém životě a neposer si ho ještě více...
Naposledy upravil Ace-COM dne pát 30. bře 2007 18:12:52, celkově upraveno 2
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Návštěvník » pát 30. bře 2007 18:10:26

Tak to je už hodně off. Tebe asi unesli ufouni Thomas, co?? Tohle by bylo drzé i od 70letého kmeta, ne tak od 15 kluka, kterým si, tak ze sebe nedělej studnu moudrosti a zkušenosti. To je tak na výprask.
Návštěvník
 

Příspěvekod Paprika » pát 30. bře 2007 18:10:54

Zapomněl jsem se podepsat, to jsem psal já.
Paprika
 

Předchozí

Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron