Zabal to už

uzavřené forum pro členy meetingu CS

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Zabal to už

Příspěvekod thomasS » čtv 29. bře 2007 19:53:58

Možná sem ten topic nepatří , ale co mě vrtá hlavou , je Váš Aleš(ASJ)
Byl to fajn chlap , ale čím víc sedí v PG , už ten nějaký pátek , tím začíná bláznit , už to snim třiská , bere to jako svůj život tu hernu a counter-strike? jeto normální ? to není už člověk , ps : běž na odvykačku , a kdyby si měl připomínky at ti to řeknu do očí , klidně se stavím :)
thomasS
 

Re: Zabal to už

Příspěvekod SonGohan » čtv 29. bře 2007 19:55:48

thomasS píše:Možná sem ten topic nepatří , ale co mě vrtá hlavou , je Váš Aleš(ASJ)
Byl to fajn chlap , ale čím víc sedí v PG , už ten nějaký pátek , tím začíná bláznit , už to snim třiská , bere to jako svůj život tu hernu a counter-strike? jeto normální ? to není už člověk , ps : běž na odvykačku , a kdyby si měl připomínky at ti to řeknu do očí , klidně se stavím :)

No thomas příhodný topic. Měl bys to zabalit.(Thomasi)
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Re: Zabal to už

Příspěvekod kotiik » čtv 29. bře 2007 20:03:13

thomasS píše:Možná sem ten topic nepatří , ale co mě vrtá hlavou , je Váš Aleš(ASJ)
Byl to fajn chlap , ale čím víc sedí v PG , už ten nějaký pátek , tím začíná bláznit , už to snim třiská , bere to jako svůj život tu hernu a counter-strike? jeto normální ? to není už člověk , ps : běž na odvykačku , a kdyby si měl připomínky at ti to řeknu do očí , klidně se stavím :)

Moc odvažná slova. něco bych k tomu řekl.
Aleš ma hernu jako svoji firmu a stará se o ní asi jako každy , který vlastní něakou firmu.Každy má své životní cíle a Alešův cíl je jaký je.Žije tím a tak to má být.Každy je zavisly na něčem někdo na něakem sportu nekdo na cigaretach někdo na cs!Každá zavislost je svým způsobem špatná. A jesi už to přehaní tag to by měl vědet každy sám.Někdy je potřeba to člověku říct, aby si to zvědomil.
Jesi je aleš chlap tag to nesmaže a napíše svůj nazor na toto .
lol lol lol
Uživatelský avatar
kotiik
 
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 02. úno 2006 19:27:40
Bydliště: Sosna

Příspěvekod ZeeKee » čtv 29. bře 2007 20:21:00

Nechapu Thomas,proc do nej jebes ... co je ti po tom co dela?Starej se o sebe!Taky jsem zawislak do her ... a ?! Zahrabej se a popremyslej o sobe !
BLIZZARD POWA!!!
Uživatelský avatar
ZeeKee
 
Příspěvky: 71
Registrován: ned 23. říj 2005 20:29:59
Bydliště: 3nec

Příspěvekod SonGohan » čtv 29. bře 2007 20:34:00

ZeeKee píše:Nechapu Thomas,proc do nej jebes ... co je ti po tom co dela?Starej se o sebe!Taky jsem zawislak do her ... a ?! Zahrabej se a popremyslej o sobe !
:wink:
Souhlas
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod JareQ » čtv 29. bře 2007 21:47:30

thomasi nechapu proc to pises ale jak to je tvuj nazor tak ti ho neberu ...)
a ja si myslim ze ales je fajn chlap dobre se da snim pokecat o vsem prece kazdy clovek ma sve pro i proti ne ? .))
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod Ace-COM » pát 30. bře 2007 9:08:01

Tak dovolte abych se z plna hrdla zasmál... ani se mi to nechce komentovat, ale tak dobrý vtip jsem neslyšel už ani nepamatuju...

Thomassi, ty totiž pleteš 10 věcí dohromady a neznáš ani souvislosti... A ty věci spolu nijak nesouvisí, takže jo... Good Joke... :D:D:D

Chcete slyšet můj názor? Je naprosto jednoduchý. Letos v létě je mi krásných kulatých 30 Thomassi a odhaduju si tipovat, že jsem propařil víc, než ty jsi odčůral... Ale neboj, nebudu se do tebe navážet proto že jsi o polovinu mladší než já a s rozumem dítěte se pouštíš do sporu s dopělým mužem...


1) PG a nejen ta je mojí firmou a starám se o ni jako každý správný podnikatel, to neznamená že jsem z toho zcvokl...

2) Sem tam když mi na to náhodou zbyde čas, tak si třeba i zahraju, ale promiň dávám přednost titulům jako třeba F.E.A.R, nebo Oblivion, před CS, které pro mně němá moc velkou herní hodnotu a hraji ho vyloženě výjmečně na odreagování a ForFun...

3) Věc která tě vedla k tomu, že jsi napsal tento Topic je to, že čím dál tím víc tlačím na pilu ohledně KTT Fora a KTT CS Sereru, ale vysvětlení je tak banálně jednoduché a pro tebe nepochopitelné (protože ještě nevíš co to je), že se jen směju... Já jsem dal slib Falconovi, že se o to postarám a ten slib se snažím co nejlépe jak mohu dodržet. Není to nic jiného než Zodpovědnost, čemuž ty asi opravdu nerozumíš...

4) Určitě mě ty 2 roky (mimochodem víš že PG měla 14.3.07 2 výročí otevření?) mě taky naučily jedné věci... Můžeš být s lidma (a hlavně s dětma) kamarád, ale nesmí se to přehnat. Jinak ztratíš autoritu a budeš jen k smíchu. Možná jsem se proto v mnoha ohledech změnil a jsem trochu tvrdší a dělám méně kompromisů, protože všichni víme že to kamarádství spousta lidí zneužilo, ale zeptej se těch kteří jsou v pohodě a určitě ti neřeknou že jsem namyšlený debil, naopak myslím že spousta lidí (a to včetně těch, kteří dostali oprávněný BAN a ví za co) se za mně postaví a řekně ti že jsem sice přísnější než jsem byl, ale pořád jsem Férový chlap, se kterým se dá v pohodě mluvit o čemkoli...

5) Jsem zásadový a snažím se dodržovat zásady a pravidlda a dohlížet na to, že je dodržujete i vy ostatní. Buď se s tím smíříš a budeš v pohodě kluk se kterým se dá vyjít a nebo s tebou holt budu muset vyběhnout...

6) Jo a abych nezapomněl... moje závislosti? Určitě ne CS... ale jo mám taky nějaké... Sem tam si vypiju (velmi zřídka na to ale mám čas), kouřím a piju hodně kávy (abych se udržel na nohách při 20-ti hodinové pracovní době)... Ale moje nejvetší závislost je můj pětiletý syn, který mám ten dojem má více rozumu, než mnohý rádoby chytrák tady na fórech... :D:D:D


Mějte se krásně lidičky a nežerte to tak, nejsem žádný blázen ani bubák... :D:D:D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Lyso » pát 30. bře 2007 11:15:17

thomasS to si trochu prehnal ne ? ...
Uživatelský avatar
Lyso
 
Příspěvky: 496
Registrován: pát 05. kvě 2006 14:12:50

Příspěvekod Ace-COM » pát 30. bře 2007 12:15:43

Lyso píše:thomasS to si trochu prehnal ne ? ...


Neřeš Lyso, jsem blázen a žeru malé děti ;-)
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Gr3k0s » pát 30. bře 2007 12:29:59

Ace-COM píše:
Lyso píše:thomasS to si trochu prehnal ne ? ...


Neřeš Lyso, jsem blázen a žeru malé děti ;-)


tyjo ja chci taky :twisted:
no ni?
Uživatelský avatar
Gr3k0s
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 11. črc 2005 0:26:29

Příspěvekod Ace-COM » pát 30. bře 2007 13:07:41

Gr3k0s píše:
Ace-COM píše:
Lyso píše:thomasS to si trochu prehnal ne ? ...


Neřeš Lyso, jsem blázen a žeru malé děti ;-)


tyjo ja chci taky :twisted:


Grekos, dyť jsi Admin ne? Tak si taky dej.. a dobrou chuť...

PS: Už dlouho jsem takhle nevysvijel... ale Díky Thomassi, každá hodina smíchu = 1 rok života navíc :D:D:D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod JareQ » pát 30. bře 2007 13:51:45

alesi pekne si to tu napsal , a ja tez nejsem zavisly na CS jak o me kazdy rozhlasuje ze jsem alkoholik tak to asi bude :D tak ja davam prednost si radsi vypit s partickou nez se nervovat s kinderama :))
Uživatelský avatar
JareQ
 
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 31. srp 2006 16:03:26
Bydliště: nekde bydli mno :D

Příspěvekod SonGohan » pát 30. bře 2007 13:56:40

Ace: F.E.A.R. pěkná hra, jenže jsem ji jaxi nedohrál z důvodu mrtvol skákajících oken a holčiček zjevujících se nad žebříkem :D
Dattebayo
Uživatelský avatar
SonGohan
 
Příspěvky: 525
Registrován: ned 05. úno 2006 12:39:03
Bydliště: 3nec

Příspěvekod Paprika » pát 30. bře 2007 14:01:56

Thomas, nepij to zkyslé podmáslí nedělá ti to dobře. :)
Paprika
 

Příspěvekod Ace-COM » pát 30. bře 2007 14:03:00

SonGohan píše:Ace: F.E.A.R. pěkná hra, jenže jsem ji jaxi nedohrál z důvodu mrtvol skákajících oken a holčiček zjevujících se nad žebříkem :D


Ja jsem to zahral i s Datadiskem za 5 dni.. Na tom jsem hodne uletel, ale potkat v tech dnech na ulici holcicku v cervenych satickach, tak se bud po... a nebo bych ji krouhnul :D:D:D Nastesti jsem to v prosinci moc neriskoval :D:D:D

To co mi Emocionalne udelal F.E.A.R, jak me spanoval adrenalin do maxima, to jsem jeste asi u zadne jine hry nezazil... Na to ze mi je skoro 30 jsem mel chvilema taky chut se na to vykaslat, pac ten burcujici strach, kdyz zapraskalo ve vysilacce... mno maras :D:D:D
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Další

Zpět na Counter Strike - oper

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník