Konec GameZone

Obecné informace o možnosti hraní po datové síti KT. Zde je prostor pro odpovídání na Vaše dotazy ohledně gameserverů provozovaných KT.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Konec GameZone

Příspěvekod Janko » stř 01. úno 2006 17:54:21

Aneb konec jedne velké éry. Určitě jste to už postřehli tak co třeba o tom podiskutovat? Mnoho z nás na GZtku začínalo takže se to určitě některých dotklo.... Mě aspoň jo... Nastavají tak velké problémy ruzným ligám a turnajům ke kterým GZ propůjčovali servery. A taky zažil jsem tam rozvoj mého skillu poznal jsem tam plno "přátel" a hrál jsem tam i mnoho zápasů. Gamezone zakoupila společnost PorGamers takže uvidíme co se bude dít dál. Tady máte vyjádření jednoho z adminů(teda aspoň myslim:

Mily parani na gamezone. PG nam sebrali cely prjekt a tim gamezone jak ste ji znali konci. Bojler se nastval a dela novy projekt, kterym chceme PG natrhnout prdel. Tezko se mi to pise, protoze mam k cele veci citovy vztah. Bohuzel je mou povinosti vam oznamit, ze projekt GameZone, tak jak jste ho znali, na konci unora konci. Jsme ucastniky grandiozni svinarny, kdy se za nasimi zady domluvilo predani GZ Danu Miksovskemu, majiteli spolecnosti ProGa

Nejsem si jist pravostí tohohle vyjádření ale posuĎte sami:)
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod Bobo » stř 01. úno 2006 21:12:08

Oficialni prohlaseni progamers

Úvodem se omlouvám za nešťastnou situaci která vznikla v souvislosti s přesunem GameZone portálu na kvalitnější serverové zázemí. Kdo mne znáte tak víte že nemám důvod ubližovat GameZone portálu ani hráčům či lidem okolo něj a naopak několik let se věnuji rozvoji gamingu v ČR a právě za doby mého působení se o hráčích a hraní her hovoří ve více pozitivním světle. Koneckonců právě od doby mého příchodu do PG začala doba růstu počtu heren v ČR, počtu turnajů a obří akce jako PG Challenge anebo InvexCup se staly běžnou součástí herního života.
A teď k vysvětlení situace. Před časem jsme byli osloveni Českým Telecomem (stejně jako dosavadni správce portálu firma Allstar) s poptávkou na zkvalitnění hráčského zázemí hráčů na GameZone. Nabídli jsme výhodnější nabídku a pro nejbližších několik let garantujeme výhody pro hráče GameZony:
- zachováním veškerých služeb pro ZDARMA A VE VYSOKÉ KVALITĚ
- několikanásobné posílení serverů
- rozšíření množství serverů a poskytovaných her
- zvýšení počtů turnajů, lig
- zařazení GameZone lig do seriálu MČR
- pořádání dalších turnajů s postupem hráčů z GZ na InvexCup
- rozšíření sítě PG Cyber café a poskytování výhod pro hráče GZ v PGCyber café
- poskytování výhod lankám v celé republice = materiální i finanční pomoc hráčům v celé ČR dle požadavků adminů a hráčů GZ
- vytvoření specializovaného e-shopu na GZ s nejnižšími cenami v ČR
- zapojení nové internetové televize PG24 do exkluzivního prostředí GZ a vysíláním záznamů z akcí na kterých se hráči GZ podílejí (lany atp.)
- samozřejmostí bylo a je i zachování či posílení GZ admin teamu – všichni stávající admini byli novým šéfredaktorem GZ Sugarem osloveni a seznámeni se situací a většině byla dána skvělá nabídka na spolupráci

Ráno 1.2.06 byla spuštěna velmi komplikovaná cesta migrace a přeměny stávající gamezony na nové serverové zázemí (mimochodem v tuto chvíli neexistuje v ČR výkonnějších serverů a větší množství serverů pro hráče kvalitně připravených), s plánem spuštění GZ v 9:00, později pak v 11:00 hod. Migraci se však nepodařilo ve stanovených časech dokončit. V tuto chvíli celý team PG pracuje na odstranění závad, buďte proto na nás schovívaví a držte nám palce ať se během krátké doby podaří závady odstranit a ať se potkáme na novém portále GZ… mimochodem jeho přeměna bude časem ještě pokračovat a bude podporovat nejen počítačové, ale i mobilní a konzolové hraní – takže se určitě máme společně nač těšit.

Závěrem – PG nehodlá na GZ hráčích nijak vydělávat, PG dostává peníze od sponzorů a naopak je hráčům rozdává – nyní tedy i hráčům GZ.

S díky za pochopení

Dan Mikšovský /dan007/
ProGamers s.r.o.
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Bobo » stř 01. úno 2006 21:12:52

Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Janko » stř 01. úno 2006 21:42:50

Bobo a myslis ze se neco zmeni? Ono to vlastne vypada ze se gamezone jeste vice zkvalitni ale kdo ví.... Ted kdyz vlastne ctu to oficialní prohlaseni a to co pise Krusty na tom webu tak mi nejak nedochazi kdo jsou ti zli a kdo hodni 8)
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod kingie » čtv 02. úno 2006 20:59:41

Část AllStar teamu zakládá nový projetk gamepark.cz. Pro ty kdo chtějí sledovat jak se to vyvine http://forum.gamepark.cz/index.php?showforum=190
Není potěšující, že se timto zruší asi většina probíhajících nebo připravovaných turnajů a pokud se nezruší, budou se dohrávat na PG GZ s novými adminy
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Příspěvekod d@!0s » čtv 02. úno 2006 23:49:04

Pokud by se GamePark rozjel drive nez projekt PG,myslim ze spousta lidi by se asi ani nerozmyslelo kam se pripojit na server.Ale stejne.Pokud budou servery plne,kam asi pujdou mladi lide hrat? :wink:
...xErr...
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50

Příspěvekod Janko » pát 03. úno 2006 9:01:32

JA pochybuju ze se PG podari rozjet vsechny turnaje budouci i ty nynější. Prece jen Intel je hlavní konkurent AMD coz je sponzor PG takze tam bych to nevidel tak ruzove. A jeste jim chybi t-sys pro porvoz turnaju. Vlastne ani nemaj licenci na GZ klienta co jsem slysel. Takze doufam ze se gamepark rozjede co nejdriv.
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod Janko » pát 03. úno 2006 9:12:00

c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Příspěvekod Ace-COM » pát 03. úno 2006 17:54:28

No Comment... Jestli poveril Cesky Telecom coby majitel GZ spravovanim GZ nekoho jineho, neni to jen a jen jeho rozhodnuti? Copak bych se mohl tak vztekat, pokud by majitel nejake veci rekl, ze si ode mne svou vec vezme a da ji do uschovy nekomu jinemu? Copak by se banker mohl vztekat, ze se rozhodnete zmenit ustav a nebo pojistovak, ze jdete za lepsi nabidkou?

Nepisu to jako clen projektu PGCC, ale proto, ze mi zustava stat zdravy rozum nad tim, jak vsichni soudi aniz by znali fakta (ja jsem se to taky dozvedel az ted) a taky pred tim, nez zjisti, jake to bude mit vysledky...

OMG... Hlavou lidi... Hlavou !!!
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod d@!0s » pát 03. úno 2006 17:59:28

Nekde jsem taky cetl,ze prevzeti GZ by nemelo poznamenat hrace,ze to pujde hladce.Hmm,moc hladce jim to teda nejde.A pochybuju, ze pujde.
...xErr...
Uživatelský avatar
d@!0s
 
Příspěvky: 176
Registrován: pát 26. srp 2005 13:53:50

Příspěvekod Bobo » pát 03. úno 2006 18:02:24

PG nerozjeli vlastni projekt(playzone) a tak ukradli projekt cizi... na GZ jsem nehral ani hrat nebudu, takze me se to vlastne netyka... jen mi lito tech lidi, kteri za celym projektem GZ stali
Uživatelský avatar
Bobo
 
Příspěvky: 308
Registrován: sob 09. črc 2005 23:44:26

Příspěvekod Ace-COM » pát 03. úno 2006 18:29:03

KDyz tohle ctu, tak se musim zamyslet... Starat se o KTV Servery a nebo ne... ? Neukradnu je nekomu ? Nebude me pak za to nekdo spinit a kameovat ? :(
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32

Příspěvekod Pyszczek » ned 05. úno 2006 8:34:29

nA gz taky nehraju! hlaval sem tam 1.5 :o) coz uz je davn0
Pyszczek
 
Příspěvky: 387
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:39
Bydliště: 3NEC

Příspěvekod kingie » ned 05. úno 2006 14:00:27

Pro pripad ze to jeste nevite, gamepark.cz uz jede, zatim se tam hraje age2,COD,soldat, utlima online a flatout.
kingie
 
Příspěvky: 224
Registrován: pát 25. lis 2005 17:41:11
Bydliště: Lyžbice

Příspěvekod Janko » ned 05. úno 2006 17:34:35

Jj... A vsimni si kolik hracu je na Gz a kolik na GP 8) Sice GZ jeste nema plne vyresenoho klienta ale pochybuju ze ti co ted hraji na GP prejdou na GZ 8)
c'less :>
Uživatelský avatar
Janko
 
Příspěvky: 316
Registrován: ned 10. črc 2005 21:29:35

Další

Zpět na games.cablenet.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron