WoW mi blbbne poradte

Obecné informace o možnosti hraní po datové síti KT. Zde je prostor pro odpovídání na Vaše dotazy ohledně gameserverů provozovaných KT.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

WoW mi blbbne poradte

Příspěvekod tojko » stř 03. srp 2005 10:17:06

kdyz se napojim tak mi to napise wgde komunity a nake cislo a proste muzu se hybat jen ja a kazdy se menuje unkown entiny dela to taky nekomu co s tim?
tojko
 

Re: WoW mi blbbne poradte

Příspěvekod Valtras » stř 03. srp 2005 10:20:30

heh...to dela fsude na neoficech...je to neco jako error..problem s connectem k serveru....popojdi dal(nebo kdyz ti to nejde) tak dej esc a logout a pockej 20 (i kdyz se ti to tam neukze)...pak dej natvrdo alt+F4 a naloguj se znova...kdyz to nepujde tak to zkousej porad...to povoli ;)
Uživatelský avatar
Valtras
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 10. črc 2005 11:37:25
Bydliště: 3nec :D

Příspěvekod tojko » stř 03. srp 2005 14:07:07

valtras: aha tak dik
tojko
 

Příspěvekod Pipka » stř 03. srp 2005 23:00:07

jj :D taky mi to dela :))
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec

Re: WoW mi blbbne poradte

Příspěvekod Návštěvník » pát 09. zář 2005 18:44:17

Valtras píše:heh...to dela fsude na neoficech...je to neco jako error..problem s connectem k serveru....popojdi dal(nebo kdyz ti to nejde) tak dej esc a logout a pockej 20 (i kdyz se ti to tam neukze)...pak dej natvrdo alt+F4 a naloguj se znova...kdyz to nepujde tak to zkousej porad...to povoli ;)

nedela to vsude jen na kabelu protoze tam neni ochrana proti freeze a taky proti errorum na moji errory neznam a to nekecam a je tam WoWEmu na verzi 1.6.0-1.6.1 takze tam funguje o polovinu vice veci :) :) :)
Návštěvník
 

Re: WoW mi blbbne poradte

Příspěvekod Valtras » pát 09. zář 2005 22:09:31

heh...me uz taky nedelaji errory tak casto ale s nima se setkash uplne na kazdem neoficu...tomu se proste nevyhnesh..jo je to v EMU...s Ludmillou by to melo byt lepshi ale pochybuju ze by je odstranila vsechny...jinak ted uz je dostanu jen nekdy jak chytnu UE v nejakem havnim meste a pak chci odbehnou tak me to nekdy chytne :) ale jinak mash spoustu zabugovanych mist kde je chytash porad...( <=> hodne mrtvol apod. )
Uživatelský avatar
Valtras
 
Příspěvky: 93
Registrován: ned 10. črc 2005 11:37:25
Bydliště: 3nec :D


Zpět na games.cablenet.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků