Banpernament

Obecné informace o možnosti hraní po datové síti KT. Zde je prostor pro odpovídání na Vaše dotazy ohledně gameserverů provozovaných KT.

Moderátoři: Luki, Lyso, Ace-COM

Banpernament

Příspěvekod STRIBRNA LILIE » pon 23. říj 2006 8:06:38

Dobry den, mam takoy problem: Hraju CS po kabelu a jeden admin mi dal Banpernament. A zjistil jsem Ze to byl admin prezdivkou JareQ. Dal mi to za to ze pry cheatuji jenomze to neni pravda. Ja sem nikdy cheaty nemel a nikdy je taky pouzivat nebudu. Tak jsem mu to vysvetli ale on mi napsal ze mi ho zrusi pokud napisi ze jsem cheatoval. Takzvane me vydiral! Myslim si ze by to meli delat lidi kteri teto funkce nebudou zneuzivat. Byl bych rad kdyby jste mi ten banpernament zrusili.
Dekuji predem
STRIBRNA LILIE
 

Příspěvekod Ace-COM » pon 23. říj 2006 12:21:18

Stribrna Lilie alias xxxPsycho...

Nesledoval te jen JareQ, ale i ostatni admini. I ja jsem doporucil aby si na tebe davali pozor, protoze jsi obcas hral VELMI zahadnym zpusobem.

Pokud jsi dostal BAN budou k tomu existovat dema. Na nejbližším setkání Adminů se na ně koukněme a zhodnotíme. Pokud nadpoloviční většine adminů bude toho názoru žě jsou tyto dema prokazatelná, tak se UNBAN dávat nebude. Pokud ano, tak zrušíme BAN a oznámíme ti to.


PS: Následující pravidla platí pro jakékoli další PERM BANy


1. Admini se budou scházet nepravidelně přibližně 1x za 14 dní
2. Jakýkoli post ohledně BANu bude okamžitě smazán
3. Jediná přípustná možnost je poslat PM mně nebo jinému adminu, udat v něm:
- datum a čas BANu
- Nick pod kterým jsi hrál když jsi dostal BAN
- kontakt na sebe, kam je možno doručit rozhodnutí adminů

4. Porušení kteréhokoli z těchto pravidel znamená PONECHÁNÍ PERM BANU DO ODVOLÁNÍ

To je proto, že každý cheater, který dostal BAN oprávněně si tady na fórech otvíral hubu a doufal, že mu BAN pod nátlakem zrušíme. Nikoli, bude to přesně naopak!
ASJ-|Ace-COM|-
Uživatelský avatar
Ace-COM
 
Příspěvky: 462
Registrován: pon 15. srp 2005 12:48:32


Zpět na games.cablenet.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků