Bezdrátový telefon

Fórum určené k diskuzi věnované hlasovým službám prostřednictvím datové sítě KT.

Moderátor: Luki

Bezdrátový telefon

Příspěvekod Milkin » ned 11. pro 2005 16:00:47

Co byste mi doporucili, kdyz chci mit bezdratovy telefon. Je lepsi koupit analogovy pristroj a pouzit adapter, nebo zakoupit novy IP telefon.
Dekuji
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Volba telefonu

Příspěvekod Sikom » čtv 09. úno 2006 11:19:31

Ahoj. Taky jsem resil co je lepsi a vzhledem k soucasnym cenam IP telefonu (cca 6 - 7tis) jsem vzal analog ustrednu a anolog telefon - mam Panasonic KX-TCD150CE za 995,-Kč a funguje. Ma malou zakladnu a mam ho u PC - pozor na ruseni repraku cca 50cm. Kdykz mi nekdo vola vidim cislo a pokud ho mam v seznamu 20ti cisel, tak se zobrazi jmeno. Drazsi verze jsou zbytecne - nevyuzijes funkce.
Sikom
 

Příspěvekod falcon » čtv 09. úno 2006 15:51:18

V současné době je výhodnější koupit analogový bezdrátový telefon (celkem velký výběr) a převodník. Vyjde to levněji a bezdrát má větší/spolehlivější dosah.

Pokud Vám to nespěchá, vydržel bych tak cca rok, zda a jaké se objeví nové SIP (IP) telefony.

Také je dost pravděpodobné, že se začnou objevovat dostupné mobilní telefony s Wifi a integrovaným SIP telefonem, takže bude možné doma používat mobil i jako bezdrát k pevné lince.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02


Zpět na Obecné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků