Neslysim volaneho - on me ano

Fórum určené k diskuzi věnované hlasovým službám prostřednictvím datové sítě KT.

Moderátor: Luki

Neslysim volaneho - on me ano

Příspěvekod Sikom » čtv 09. úno 2006 11:26:31

Zjistil jsem, ze tenhle problem ma vice lidi, ale nikdo to nenahlasil na kabelovce. Na foru nekdo navrhoval, ze to vyresi restart modemu, analog. prevodniku. Tohle neni reseni. Pokud existuje jiny zpusob dejte vedet. Co napr. update firmfare modemu, analog. prevodniku? Kde ho najdu a jako to provedu?

Diky.
Sikom
 

Příspěvekod falcon » čtv 09. úno 2006 15:46:07

Nedávno se objevil nový firmware, zatím jej testujeme - spíše řeší jiné problémy.

U Vás jsem na základě tohoto příspěvku zkontroloval nastavení u nás a nebylo úplně standardní jako to u převodníku děláme (právě Vámi zmiňovaný problém by to mělo odstranit).

Jinak se zdá, že není úplně ideální bridge režim v převodníku (tzn. při současně větší zátěži - DC, internet na 100%) se někdy stávají tyto problémy, zatím se to však projevuje náhodně a nejsme si zcela jisti, zda to právě nový firmware řeší, zatím se zdá, že ano, ještě to testujeme.

Co však zaručeně může pomoci je instalace malého switche hned za modem - do jednoho portu se dá převodník (na WAN) a do druhého PC.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Příspěvekod Sikom » úte 14. úno 2006 16:36:59

Dekuji za odpoved. Jdu se na to mrknout.
Sikom
 

Jaky druh Switche

Příspěvekod Sikom » pát 10. lis 2006 14:25:32

Muzete mi poradit nejaky druh, znacku, typ vhodneho switche ...

Diky
Sikom
 


Zpět na Obecné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník