Problém s IP telefonem a modemem.

Fórum určené k diskuzi věnované hlasovým službám prostřednictvím datové sítě KT.

Moderátor: Luki

Problém s IP telefonem a modemem.

Příspěvekod uncifus » stř 22. lis 2006 21:21:41

Dobrý den.
Rád bych se zaptal na následující problém.Od začátku co mám internetovy modem , tak byl připojen přes klasicky 8pinovy konektor na UTP kabelu s počítačem a byl rozbočen aby byl připojen taky IP telefon. Dnes však po vypadku proudu okolo 11-12 hodiny internet ani telefen nešlo zapnout. Restartoval jsem tedy modem vytáhnutím ze zásuvky a znovu pak zapl počítač ale nic. Ani internet ani IP telefon nefungoval. Stále mi to píše že ovladač a modem je vpořádku ale sítovy kabel byl odpojen a IP telefon ani nesviti. Zkusil jsem tedy vyměnit kabel za USB a internet jede ale IP telefon vubec ani po připojeni nebo odpojeni druheho kabelu. Co s tim? Zkoušel jsem odpojit všechny kabely od telefonu i takzvaneho modemu Webstar a zase zapojil všechno zpět jak bylo ale nic. Telefon nefunguje vubec a display vubec neni podsvicen.
Dalši otázka je kde se mohu obrátit v kabelove televizi na reklamace s tim souvisejici.

Děkuji za odpověd ktera mi doufam bude sdělena a doufam že nebudu znovu odmítnut co se týče prosby o pomoc.
uncifus
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 03. říj 2005 16:34:19

Příspěvekod falcon » stř 22. lis 2006 21:50:58

Pokud jste zaznamenal poruchu, je třeba ji nahlásit na KT, nejlépe telefonicky na čísle 558958111.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02


Zpět na Obecné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron