DVB-C aktuálně

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Petris » pát 03. zář 2010 19:58:43

Takže, psal jsem na zákaznické centrum ohledně celé digitální záležitosti a tady je odpověd'.

"1. Koncem září Vám příjde do schránky obálka s nabídkou služeb Nej TV.
Způsob pořízení set-top-boxu / CA modulu závisí na odebíraných službách
(zapůjka, nájem, odprodej)
2. RTL a ostatní německé programy budou zařazeny do digitální nabídky"
Petris
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon 08. říj 2007 20:31:38

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Ondra » čtv 09. zář 2010 13:27:39

Koncem září no to nemá chybu, ted mám v podstatě nepoužitelný zbytek analogu a nepoužitelný zmetek digitálu.

Jsem zvědav na ty ceny(Ty co mají staré smlouvy by snad měli být v klidu) a doufám že těch 60 programů dostanou ti co mají rozšířenou nabídku.Jinak vážně bude člověk uvažovat od odchodu od kabelovky(Co se týče televize).
Ondra
 

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Milkin » čtv 16. zář 2010 19:38:50

Já jsem si digi příjem zařídil sám, přes satelit. A mám klid. Spoléhat na neschopnou a drahou KTT nemá cenu. HD satelitní komplet mě stál 6 000 Kč. Při rozšířené nabídce za 349 Kč to máte zpátky za cca rok a půl. Máte více programů v super kvalitě, bez měsíčních paušálů. Nové programy ihned k dispozici. To u KTT nebude nikdy. Programy jako MTV CZ, Z1, Public TV můžete u kabelovky hledat marně. Z hudebních kanálů kdysi hrálo MTV, VIVA. Ty už jsou fuč. O MTV bylo celkem zájem mezi lidmi. Teď mám MTV ve třech verzích i VIVU. Pokud máte výhled na družici Astra, tak neváhejte. Mezi paneláky může být někdy problém mít přímý výhled na družici.
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod BOBAX » čtv 16. zář 2010 20:49:49

Milkin píše:Já jsem si digi příjem zařídil sám, přes satelit. A mám klid. Spoléhat na neschopnou a drahou KTT nemá cenu. HD satelitní komplet mě stál 6 000 Kč. Při rozšířené nabídce za 349 Kč to máte zpátky za cca rok a půl. Máte více programů v super kvalitě, bez měsíčních paušálů. Nové programy ihned k dispozici. To u KTT nebude nikdy. Programy jako MTV CZ, Z1, Public TV můžete u kabelovky hledat marně. Z hudebních kanálů kdysi hrálo MTV, VIVA. Ty už jsou fuč. O MTV bylo celkem zájem mezi lidmi. Teď mám MTV ve třech verzích i VIVU. Pokud máte výhled na družici Astra, tak neváhejte. Mezi paneláky může být někdy problém mít přímý výhled na družici.


Tak ti nevím jaké máš informace, ale MTV CZ, Z1, Public Tv tam je. Bohužel MTV není co bývalo. Jo a je tam i MTV HD ... no ... HD ke zblití.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Milkin » čtv 16. zář 2010 21:27:46

No a jsme u toho. Ono to hraje, ale kolik lidi o tom ví? To ví jen ti ladiči, co to jednou za měsíc projedou, co tam kabelovka milostivě přidala. Na seznamu na netu to není. V základní nabídce taky hrají Němci a Poláci, co tam nemají co dělat. Bylo tam i Očko, to nám zase vzali. No prostě hnus.
Digitalizace probíhá už dva roky. Nikdo pořádně ani neví, jak to jede, co tam je. Jen ti co se o to zajímají, tak mají doma už DVD-C tunery.
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod corpse » čtv 16. zář 2010 22:01:10

http://www.nej-tv.cz/digitalni-televize/?city=trinec je to tak velký problém se podívat na net?
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: DVB-C aktuálně

Příspěvekod Milkin » pát 17. zář 2010 15:11:26

corpse píše:http://www.nej-tv.cz/digitalni-televize/?city=trinec je to tak velký problém se podívat na net?


Já se dívám na web naší kabelovky. Tady je seznam programů. http://www.tvtrinec.cz/ktvnabidky.php
Se dívám, že ono to zdraží. No mají to dobrý byznys účtovat za programy zdarma a placené z koncesionářských poplatků 150 Kč. Ještě, že se na tom jejich zisku už nepodílím. Jen plaťte. :lol:
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Předchozí

Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků