mam hlašku kodovany signal

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod Rebelstenly » pon 31. kvě 2010 11:00:34

Dobrý den, mněl jsem delší dobu nalazen od vás digitalní televizi ted mi nejede nic a mám hlášku zdrojovy signál je kodovany jede jenom travel v čem je problém děkuji.
Rebelstenly
 

Re: mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod RTVSAT » pon 31. kvě 2010 18:46:56

Žádný problém :idea: - jen jde o to,že naše KT vysílá v pásmu DVB-C zatím pořád zkušebně a kanály kóduje (a tim,ze je to Test,nenabízí zatím žádné přístupové moduly a karty k odkódování těchto programů). Volně jede v sočasné době pouze - programy ČT + Nova/Nova Cinema + Prima/Cool + Barrandov + Z1 + Public + Očko + programy STV + Noe + Discovery + Travel + Tech Info + Test. :evil:
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Re: mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod premio » čtv 03. čer 2010 15:39:09

Všechny z uvedených mi jedou kromě Travelu (Píše zakódovaný signál). Nevíte proč?
premio
 

Re: mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod RTVSAT » pát 04. čer 2010 16:43:36

Travel je už bohužel taky od 1.
6 zakódován. :(
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Re: mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod RebelStenly » pát 04. čer 2010 22:22:20

Odpovím si sám.
Po pátraní u samotné kabelovky je situace taková:
Kdo má základní nabítku bude mít zakodovány signál až udajně do záři chytré ze strany kabelovky doporučí vám rozšířenou nabítku za přemrštěnych skoro 400kč,že pry vám pojede ale ja myslím že je to zbytečně komentovat
RebelStenly
 

Re: mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod RebelStenly » pát 04. čer 2010 22:45:28

RebelStenly píše:Odpovím si sám.
Po pátraní u samotné kabelovky je situace taková:
Kdo má základní nabítku bude mít zakodovány signál až udajně do záři chytré ze strany kabelovky doporučí vám rozšířenou nabítku za přemrštěnych skoro 400kč,že pry vám pojede ale ja myslím že je to zbytečně komentovat


ještě dodávám že v nabídce ceníku mají - 1 Základní nabídka, analogové i digitální vysílání 1ZN 139 Kc- všimně te si napsáno i digitál zřejmně za hlášku -kodovány signál
RebelStenly
 

Re: mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod RTVSAT » sob 05. čer 2010 8:37:25

Pokud máte jen základní nabídku tak je to jasné,že vám skoro nic v pásmu DVB-C nehraje,je totiž vysílána na S.kanálech KT využívající rozšiřenou nabídku - tudíž se signák těchto kanálů k vaší zasuvce nedostane neboť je blokován kanálovým filtrem pro vaší předplacenou nabídku. :!:
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Re: mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod RTVSAT » sob 05. čer 2010 8:57:27

A tady je jedna odpověd na můj dotaz ohledně vysílání v pásmu DVB-C naší KT :

Dobrý den,zajímalo by mě kdy se chystáte na ostrý start Vašeho digitálního vysílání v pásmu DVB-C v Třinci.
Přijímám pár Vašich volných programů v tomto pásmu a teď se rozhoduji pro satelit nebo vaší nabídku kvůli rozšíření programů.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
přesný termín spuštění komerčního digitálního vysílání dosud nebyl stanoven. Ještě probíhají přípravné práce.

S pozdravem

Kabelová televize Třinec, spol. s r.o.
Bc. Miriam Proboszová
vedoucí zákaznického centra
nám. Svobody 526
739 61 Třinec
tel: 558998128
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Re: mam hlašku kodovany signal

Příspěvekod Petris » pon 07. čer 2010 16:47:10

RTVSAT píše:A tady je jedna odpověd na můj dotaz ohledně vysílání v pásmu DVB-C naší KT :

Dobrý den,zajímalo by mě kdy se chystáte na ostrý start Vašeho digitálního vysílání v pásmu DVB-C v Třinci.
Přijímám pár Vašich volných programů v tomto pásmu a teď se rozhoduji pro satelit nebo vaší nabídku kvůli rozšíření programů.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
přesný termín spuštění komerčního digitálního vysílání dosud nebyl stanoven. Ještě probíhají přípravné práce.

S pozdravem

Kabelová televize Třinec, spol. s r.o.
Bc. Miriam Proboszová
vedoucí zákaznického centra
nám. Svobody 526
739 61 Třinec
tel: 558998128



No a hned jsme chytřejší, že :lol:. Ta naše kabelovka to je teda věc, ale měli by s tím trochu pohnout, protože ty přípravné práce jim už trvají trochu moc dlouho a lidi se jim na to vy..rou !!!
Petris
 
Příspěvky: 92
Registrován: pon 08. říj 2007 20:31:38


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků