Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod RebelStenly » čtv 10. čer 2010 18:10:47

Dobrý den,
Rozhodl jsem se reagovat na programovou nabítku KtTřinec a byl bych rád kdyby se i připojili ti co mají základní nabídku.
Uvaha:
Každy ze zákona platí koncesionářský poplatek za příjem televize a rozhlasu 180 kč měsíčně tedy jedná domácnost za rok zaplatí 2160 kč a každy kdo ma služby kabelové televize Třinec (pouze tv základní nabídka) zaplatí teto firmě měsíčně 139 kč za příjem analogového signalu,zapatí tedy ročně 1668 kč. tedy za deset let 16 680 kč.
Rozbor:
Ti co mají základní nabídku příjmají programy které jsou šířené zdarma tzn že kabelovka za ně neplatí ani korunu ale vydělává na tom co je zadarmo české programy lze příjmát na běžnou anténu taky analog,polské programy nesleduji není tam nic zajimavého,1 německy program nezajíma německy neumím,slovenské programy nesleduji a prima cool,barandov lze běžně naladit digitálně na běžnou anténu ale pozor !!!,to vše by bylo za darmo bez nutnosti platby kabelovky. Myslím si že inteligentní člověk by neplatil monopolu a koupil si satelit digitální v pruměru za 7 000 kč a za nějakych 7 let ho ma zaplaceny z obrovskou nabitkou programu nebo si počká až se vypne příštím rokem analogové vysílání a koupi si settob box za nějakých 1 000 kč a bude chytat víc než kabelovka nabídne nebo stejně ale co je podstatné nebudu platit kabelovce ani korunu za to co je zdarma,jiná situace by byla kdybu kabelovka do základní nabídky nabidla lukrativní kanály za maly peníz,ale to se nestane. a platit rozšířenou nabitku za 309 kč měsíčně tedy ročně 3708 kč je dost zlodějina za dva roky mám digitální sateit.
Závěr:
základní nabitka je předražená a za šířené programy které jsou zdarma tady naladím na běžnou anténu jak digitalní tak analogovém vysílaní na běžnoú anténu cc 500 kč a jak přijde na rok digitální vysílaní antená mi zůstane a nemusím platit kabelovce za zakladní nabidku,programy na které se ani nedívám a jsou zdrarma nezaplatím kabelovce nic tedy měsíční pladba 0 kč.
RebelStenly
 

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod Owner » čtv 10. čer 2010 19:48:09

Sám TV od KTT nevyužívám, protože mám satelit.
Ale záleží přeci na každém, zda je pohodlný nebo si je schopen udělat na baráku anténu, ze které bude přijímat analog, nebo nyní už DVB-T.
Stejně ti to tu podle mě vymažou. :)
Fallout 4ever! HJT MWAV CCleaner
Uživatelský avatar
Owner
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 27. zář 2009 10:42:26
Bydliště: 3nec

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod Pinky » čtv 10. čer 2010 21:31:05

RebelStenly:
1.) Kdo vás nutí využívat služby KTT?
2.) A nemyslíte že ta cena je i za využivání vybavení ,které k vám ten signal přivede. Přijimač KTT, ruzné rozvodny,vodiče. Všechno to tady musel někdo postavit, dotahnout do každého domu. Provoz taky něco stojí, elektřina, servisní technici, vozidla atd atd.
3.) Přiště něž něco napíšete zkuste popřemýšlet nad problémém trochu dohloubky.

Díky.
Passat 1.8T
Uživatelský avatar
Pinky
 
Příspěvky: 139
Registrován: ned 10. črc 2005 0:04:10
Bydliště: Třinec

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod Djrene » pát 11. čer 2010 9:07:10

No je zajimave že v českem těšině mužou platit za zakladni nabidku 20kč!! Tam snad použivaji stejnou techniku tak proč to nejde u nas? A platit jim za provoz? Nikdo se nas neptal jestli mužou zlikvidovat společne anteny na baraku!!!!
To chce alkohol.
Uživatelský avatar
Djrene
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 10. črc 2005 8:51:48
Bydliště: Třinec

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod RebelStenly » pát 11. čer 2010 13:15:00

Pinky píše:RebelStenly:
1.) Kdo vás nutí využívat služby KTT?
2.) A nemyslíte že ta cena je i za využivání vybavení ,které k vám ten signal přivede. Přijimač KTT, ruzné rozvodny,vodiče. Všechno to tady musel někdo postavit, dotahnout do každého domu. Provoz taky něco stojí, elektřina, servisní technici, vozidla atd atd.
3.) Přiště něž něco napíšete zkuste popřemýšlet nad problémém trochu dohloubky.

Díky.


Tvoje argumenty postrádají inteligenci podle odpovědí budeš zaměstnanec kabelovky :D
pro méně chápavé jako ty to vysvětlím na přikladu.
Kabelovka nabízí veřejné služby to znamená příklad: když pujdu do obchodu si koupit nějaké zboží tak se naptame kolik stojí najem prodejny nebo kolik platí zaměstnancum a jaké má náklady NÁS zákazniky spotřebitele zajíma cena produktu akdyž zjistíme že je něco špatně deme jinam ale tadyk kabelovka ma monopol a podle toho mají ceny.
ps. nikdo nevíte kolik dotací s počátku dostala kabelovka z města a jiných fondu........
RebelStenly
 

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod BOBAX » pát 11. čer 2010 20:11:49

Základní nabídka na Cs link nebo Sky link je zdarma. Je tam koukatelných asi 16 kanálů.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod Owner » pát 11. čer 2010 21:53:26

To by sis musel najít v papírech při zřizování této společnosti.
Teďka to má NejTV a jsem zvědav, kdy se začnou dít věci. :)
Fallout 4ever! HJT MWAV CCleaner
Uživatelský avatar
Owner
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 27. zář 2009 10:42:26
Bydliště: 3nec

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod Capo » sob 12. čer 2010 10:56:28

Cca 750,- za všechny služby u KTT se mi nezdá jako přemrštěná cena.
Cena satelitu je možná lepší, ale jak by vypadal Třinec, kdyby měl každý za oknem "talíř".
A pokud se zamyslím dál, tak takhle uvažující člověk sedí doma u PC přemýšlí nad kravinama, na dovolenou se nikam nechystá "bo je tam zmrzlina dražší" a když je to o 3 koruny za kopeček a já tam budu jezdit 10 let a sníme jich 100 tak to jsou 300 a to je nějakých lahváčů z Lidlu.
P.S.
Pošlete mi "nabítku" na levnější sledování TV
Uživatelský avatar
Capo
 
Příspěvky: 55
Registrován: úte 10. lis 2009 19:21:09

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod BOBAX » sob 12. čer 2010 15:12:16

Capo píše:Cca 750,- za všechny služby u KTT se mi nezdá jako přemrštěná cena.
Cena satelitu je možná lepší, ale jak by vypadal Třinec, kdyby měl každý za oknem "talíř".
A pokud se zamyslím dál, tak takhle uvažující člověk sedí doma u PC přemýšlí nad kravinama, na dovolenou se nikam nechystá "bo je tam zmrzlina dražší" a když je to o 3 koruny za kopeček a já tam budu jezdit 10 let a sníme jich 100 tak to jsou 300 a to je nějakých lahváčů z Lidlu.
P.S.
Pošlete mi "nabítku" na levnější sledování TV


Capo: Super :lol: . Znám jednoho z Terasy co takhle uvažuje. Nějaký Jura Z....
Jinak Sky link má i propočet, kolik by to stálo s jedním satelitem na jeden dům a je tam možnost to kombinovat i s DVB-T. Ale je to spíš neuskutečnitelné, protože v každém vchodu je nějaký ten Jura.
http://www.skylink.cz/web/structure/54.html
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod Milkin » úte 06. črc 2010 20:22:24

Souhlasím, že základní nabídka je předražená. Sám ji mám. Jen programy zdarma a CT, které platím já, ne KT. Dal bych za to max 50kč za měsíc, víc ne. Jiná možnost moc není. Satelit tu na baráku nikdo nemá, je zateplený, tak nevím, jak by ho šlo upevnit. Nevím, jestli to může být u družstevních bytů za oknem. Anténa taky moc nejde, chytal bych jen pár programů, bez CT4 a CT24. Tak platím jak blb. Možná jak bude z Javorového digitální vysílání, tak to bude kapku lepší. Ted tam jede jen multiplex 2.
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Re: Platíme co je ZADARMO základní nabítka .!!!.

Příspěvekod Milkin » čtv 22. črc 2010 19:38:39

Tak to neplaťte. Více v mém tématu - Neplaťte zbytečně základní nabídku!!! Řešení DVB-T.
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků