Neplaťte zbytečně základní nabídku!!! Řešení DVB-T.

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Re: Neplaťte zbytečně základní nabídku!!! Řešení DVB-T.

Příspěvekod corpse » pon 26. črc 2010 9:00:04

Djrene píše:Než se kabelovka rozhybe tak polovina třince bude mit vlastni digital. A od kabelovky uteče.


Taky to tak vidím 8) . To už nebude Kabelová televize, ale poskytovatel internetu a telefonie
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Neplaťte zbytečně základní nabídku!!! Řešení DVB-T.

Příspěvekod Owner » pon 26. črc 2010 9:35:37

Telefonie ? Já už pevnou ani nic takového nepoužívám, na volání mimo domov mám mobil a doma to můžu kombinovat spolu se Skypem.
Popř. napsat smsku z netu, ICQ,Trillian,MSN,Google Talk. :D
Fallout 4ever! HJT MWAV CCleaner
Uživatelský avatar
Owner
 
Příspěvky: 203
Registrován: ned 27. zář 2009 10:42:26
Bydliště: 3nec

Re: Neplaťte zbytečně základní nabídku!!! Řešení DVB-T.

Příspěvekod corpse » pon 26. črc 2010 9:50:43

Tak to je na každém, pevná je od volání. SMS píšu taky zadara a přes net i z mobilu který vyjde měsíčně třeba u Vodafone na 177Kč. Ale pokud chci volat pak ne přes Skype a taky ne z mobilu do jiných sítí za 7,50Kč/min. Pořád ještě je v čem telefon využít a nestojí skoro nic. A pokud jde o internet pak nevím jak komu, ale mě jede luxusně 8)
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Neplaťte zbytečně základní nabídku!!! Řešení DVB-T.

Příspěvekod Capo » pon 26. črc 2010 13:52:00

Owner píše:Popř. napsat smsku z netu, ICQ,Trillian,MSN,Google Talk. :D


Proč posílat kouřový signál když si můžu zavolat?
Uživatelský avatar
Capo
 
Příspěvky: 55
Registrován: úte 10. lis 2009 19:21:09

Re: Neplaťte zbytečně základní nabídku!!! Řešení DVB-T.

Příspěvekod Milkin » pon 26. črc 2010 21:17:46

No ono jich uteče možná pár. Většina zůstane ze setrvačnosti a pohodlnosti. Co by někde chodili a sháněli, radši budou furt platit a mají to bez starostí.
Jako například Česká spořitelna. Nejvyšší poplatky, mizerné služby. Lidé tam ale zůstávají, kam by chodili a přidělávali si starosti. Hlavně ti starší. Já už od ní utek dávno.

Djrene píše:Než se kabelovka rozhybe tak polovina třince bude mit vlastni digital. A od kabelovky uteče.
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Re: Neplaťte zbytečně základní nabídku!!! Řešení DVB-T.

Příspěvekod Milkin » úte 03. srp 2010 15:29:44

Ještě doplním o moje další zkušenosti v DVB-T. Bydlím na Terase. Koupil jsem si polské síto za 200 Kč. Nechytám ale nic z Ostravy ani z Lysé. Jsem asi v hluchém místě. Chytnu ale 29 kanál z brněnského Kojálu (Mux 1). Zajímavé co udělá jeden panelák částěčně v cestě. Vysílají s výkonem 100 kW (stejně jako z Ostravy a Lysé). Počkám si až v září navýší výkon na Kojálu na 100 Kw u Muxu 2 a 3. To mi bude nějaký čas stačit. Pak už jen zruším základní nabídku od KTT.
A Barrandov hraje snad na cokoliv a kdekoliv. Na natočení antény ani na umístění nezáleží. No když má někdo peníze, tak si prosadí cokoliv. Výkon 100 kW hned u hranic, to je něco. To hraje snad do poloviny Polska a Slovenska. Ale jeden program je stejně na nic, když nechytáte jiné Muxy odjinud.
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Předchozí

Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron