Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Příspěvekod PetrBr » stř 08. zář 2010 19:45:27

Zdravím,
právě jsem si prohlížel nabídky NEJ TV v různých lokalitách a musím říct, že Třinec je trošku drahý. Zajímavé, že za mnohem atraktivnější nabídku se jinde platí stejně jako u nás. Myslel jsem, že NEJ TV má ceny všude stejné. Takhle mi to přijde divné. Chce to fakt pořídit satelit. 25 kanálů kterým rozumím v digi kvalitě a už nemusím nikdy nic platit...
PetrBr
 

Re: Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Příspěvekod Kečup » čtv 09. zář 2010 7:03:50

PetrBr píše:Zdravím,
právě jsem si prohlížel nabídky NEJ TV v různých lokalitách a musím říct, že Třinec je trošku drahý. Zajímavé, že za mnohem atraktivnější nabídku se jinde platí stejně jako u nás. Myslel jsem, že NEJ TV má ceny všude stejné. Takhle mi to přijde divné. Chce to fakt pořídit satelit. 25 kanálů kterým rozumím v digi kvalitě a už nemusím nikdy nic platit...


taky jsem se na to díval .. no někde si ty peníze nahrabat musel aby mohl skoupit ty ostatní kabelovky ;)
Kečup
 

Re: Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Příspěvekod Kečup » čtv 09. zář 2010 7:21:16

například Broumov má podobnou analogovou nabídku za 57 korun.
Dolní Benešov 18 analogových programů za 73,- Kč.

a my? 13 programů za 139,- Kč

ale o to by tak ani nešlo a co se tak dívám na tu digitální nabídku v různých městech ceny jsou vesměs stejné takže doufám, že u nás budou stejné.

25 digi programů - 150,- Kč
60 digi programů - 420,- Kč
Kečup
 

Re: Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Příspěvekod TOW » čtv 09. zář 2010 17:51:15

Ono je to tak, že pokud koupili nějakou kabelovku, tak nechali původní ceny na to, co už tam jelo. U služeb které zavádějí nově jsou pak už ceny jednotné.
TOW
 
Příspěvky: 91
Registrován: sob 18. črc 2009 12:54:58

Re: Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Příspěvekod PetrBr » pát 10. zář 2010 8:50:25

Na infokanálu už běží nabídka kanálů v digitálu u NEJ TV a jejich rozložení. Je to obdoba nabídek v jiných městech např. zde: http://www.nej-tv.cz/digitalni-televize/?city=liberec
PetrBr
 

Re: Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Příspěvekod Djrene » stř 15. zář 2010 20:43:48

na nej tv je už nova nabidka pro třinec

asi maji blbě ceny za zakladni digital chcou 150kč a za analog 349 jinak rozšiřeny digital 420 doufam že slevy na internet zustavaji v planosti.

Jinak škoda že do nabidky nedavaji navic DVB T jako v jinych lokalitach
To chce alkohol.
Uživatelský avatar
Djrene
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 10. črc 2005 8:51:48
Bydliště: Třinec

Re: Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Příspěvekod Djrene » čtv 16. zář 2010 7:33:27

ale jo ty ceny budou asi dobře ten analog za 349 je skoro stejny jak ted ten zakladni digital za 150 ma sice dost programu ale vetsina nepouzitelnych (zahranicni verejnopravni+nemecke)
To chce alkohol.
Uživatelský avatar
Djrene
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 10. črc 2005 8:51:48
Bydliště: Třinec

Re: Rozdílné ceny a nabídka NEJ TV

Příspěvekod Djrene » čtv 16. zář 2010 13:04:11

Tak podle ceniku na nej tv soucasne slevy budou zachovany a v ceniku jsou psany i programy DVB-T.Jenom mi neni jasne pisou ze nektere programy budou v HD kvalite ale zapujcujou jen SD setobox
To chce alkohol.
Uživatelský avatar
Djrene
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 10. črc 2005 8:51:48
Bydliště: Třinec


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků