Set top box

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Set top box

Příspěvekod m » pát 17. zář 2010 5:50:02

Mohu si vami podporovany set top box koupit i jinde než z distribuce Nej Tv ??



Sleva při pořízení v pořadí druhého set top boxu do domácnosti:
případě, že si zákazník platně objedná do domácnosti druhý set top box s TV nabídkou NAJISTO nebo NAMÍSTĚ, je mu po celou dobu tohoto smluvního vztahu účtována cena za TV nabídku na 2. set top boxu pouze ve výši 150,-Kč.

Rozumim tomu spravně že když dudu chtít do digitalu zapojit třeba 3 Tv tak zaplatím za Vaše služby 3x150kč + 42kč za první set top box
m
 

Re: Set top box

Příspěvekod corpse » pát 17. zář 2010 9:06:15

No asi ne zaplatíš jen jednu TV nabídku + 3 nájmy set top boxu pokud bude na měsíční splátky. Kdo má doma 3 TV s DVB-C taky nebude platit 3x televizní nabídku ale jen jednu a kabelem to má rozvedené do TV. Pouze si musí koupit do každého kartu do CI slotu. Telefonicky mi bylo řečeno, že stojí teď nevím jestli na dva nebo tři roky na splátky měsíčně 42Kč. Jinak hotově něco přes 1300Kč
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: Set top box

Příspěvekod koks55 » úte 21. zář 2010 5:53:47

Byl jsem tam včera (20.9.2010) a bylo mi řečeno že k další televizi si musím pořídit i nabídku NAJISTO v ceně 150Kč
koks55
 

Re: Set top box

Příspěvekod m » úte 21. zář 2010 11:34:45

Mohl by se vyjadřit i někdo z Nej Tv ale chapu že v tomto připadě raděj mlčí.
Mou nevyhodou je že bydlím na přizemi a okna mam do dvora plne stromu ,ale snad se najde nějake řešení abych nemusel platit nekřesťanske peníze za to co je zadarmo.
m
 

Re: Set top box

Příspěvekod Shimi » úte 21. zář 2010 12:40:21

m píše:Mohl by se vyjadřit i někdo z Nej Tv ale chapu že v tomto připadě raděj mlčí.
Mou nevyhodou je že bydlím na přizemi a okna mam do dvora plne stromu ,ale snad se najde nějake řešení abych nemusel platit nekřesťanske peníze za to co je zadarmo.


pokud jsem dobře pochopil paní,která mi volala, tak druhá a další tv (karta nebo setop box) je podmíněna zakoupením aspoň základní digitální nabídky najisto za 150 KČ. Pokud budete chtít na dalších
tv používat jen analogový signál, tak by to mělo být zdarma v rámci toho, co si koupíte.

Jinak Vaši námitku, že jsem v přízemí apod. moc nechápu. To pak jako máte nárok na něco zadarmo ?! Stejnou logikou byste mohl požadovat zadarmo zájezdy k moři, protože je daleko od Vás. Kupujete si službu,
ne nějaký signál nebo programy.
Shimi
 

Re: Set top box

Příspěvekod m » úte 21. zář 2010 15:31:44

Mou nevyhodou je že bydlím na přizemi a okna mam do dvora plne stromu ,ale snad se najde nějake řešení abych nemusel platit nekřesťanske peníze za to co je zadarmo.

Omlouvam se že jsem se vyjadřil dosti špatně ,ale měl jsem tím na mysli jine řešení nez kabelovku .Nejspiš satelit (nebo něco jineho zatím jsem se neinformoval) neboť mam 2 tv a 2 PC s televizní kartou a platit 600 kč měsíčně je dosti zahul.
No ale nakonec nevím stejně nic jelikož třetí odpověď a třetí verze jak to je.
m
 

Re: Set top box

Příspěvekod Shimi » stř 22. zář 2010 8:17:36

Tak je to tak, jak jsem říkal. Pro digitální příjem potřebujete vždy pro každou tv jakoby novou nabídku, tj.:

1 tv = 1 nabídka dle vašeho výběru
2 tv = 1 nabídka dle vašeho výběru + 1 základní nabídka za 150 KČ
3 tv = 1 nabídka dle vašeho výběru + 2 základní nabídka po 150 KČ

pokud na druhé a dalších tv nechcete přijímat digitální vysílání, tak vám stačí jen jedna digitální nabídka pro 1 tv a pro další tv budete mít analogový signál "zadarmo" (z dané digitální nabídky)
Shimi
 

Re: Set top box

Příspěvekod DKB » stř 22. zář 2010 12:08:44

Bouhuzel jak jsem se obaval ... satelit to jisti. Z nej-tv se vyklubalo druhe cpi-byty. Koupil jsem si schválne dve televize s dvb-c abych jim nemusel platit za set top boxy. A ted si musim za stejnou cenu jako sb dokoupit za sve penize kartu ktera pro me nic nedela pouze mi zabrani sledovat neco co stejne nechci. V pripade najmu a zakladni nabidky to dela 1008,- + 3600,- tj minimalne 4600,- za rok. No neni napr. tohle lepsi? http://www.eltasat.cz/satelitni-komplet ... -2-druzice
DKB
 

Re: Set top box

Příspěvekod m.i.r.k » stř 22. zář 2010 13:08:04

m.i.r.k
 
Příspěvky: 137
Registrován: úte 13. pro 2005 11:20:52

Re: Set top box

Příspěvekod Milkin77 » ned 10. říj 2010 9:37:08

No jasně, že satelit je lepší. Mám ho asi měsíc. Paráda. Za zrušení TV nabídky jsem neplatil nic. Dříve se platilo 700 Kč. Jak najede Nej TV naplno, tak se asi za zrušení bude taky platit. Myslím, že 500 Kč.
Skvělé je logické seřazení programů, jak se mluvilo v TV magazínu. První program na č. 2. Druhý program na č. 3. To je logika jako prase. Hlavně, že kanal Nej TV je na č. 1. Hraje tam ale velký prd. Slováci pomíchaní s Poláky. No škoda mluvit.
Jsem moc rád, že jsem to zrušil.
Milkin77
 


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků