CA Modul

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Re: CA Modul

Příspěvekod kejNo » stř 10. lis 2010 13:04:09

Rudla píše:
kejNo píše:
Rudla píše:Ja mam zase jiny,jestli se da rici problem.Kdyz mam v televizi zastrcenou kartu do CI slotu,a zapnu tv treba primo na NovaHD,tak se stane ze po najezdu obrazu je este sekundu totalne rozkostickovany.Pak se upravi.Kdyz kartu vyndam,a opakuji postup,tzn zapnu tv primo na NovaHD,najezd obrazu je normalni.Muze byt treba pomalejsi ta karta?Treba ze nestiha rychlemu najezdu televize?Je to Samsung UE40C6000..Dik

ja mam taky nekdy problem s tim, ze zapnu kodovany kanal, dejme tomu treba markiza a tak jednu az dve sekundy nic nevidim a nabehne mi text, ze kanal je zakodovany a po dvou sekundach se vse rozjede. podle me jsou ty karty pomale. mam lg 32ld450.

Presne tak vcera mi to potvrdil technik od Samsungu!!Aby vyloucil problem s televizi vymenil mi celou zakladni desku,a po ruznych merenich vcetne CA modulu problem s najezdem obrazu pretrvava.Dospel k nazoru ze tyhle CA moduly Conax ktere nam kabelovka dodava jsou pomale.Datovy tok pres CA modul je o neco pomalejsi nez by televize Samsung UE 40C6000 pri najezdu potrebovala.!!!!!

Tak to mě nepřekvapuje. Proto ten CA modul asi stojí 42,- měsíčně.. :|
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Re: CA Modul

Příspěvekod RTVSAT » stř 10. lis 2010 16:31:36

Tak to je opravdu zajímavé - já mám Samsung LE37B650 a žádný problém! 8)
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Předchozí

Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků