HBO a filmy v cizím jazyku

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

HBO a filmy v cizím jazyku

Příspěvekod kejNo » pát 29. říj 2010 21:29:36

Dnes jsem si pořídil CA modul. Koukám, že mám zpřístupněné všechny kanály, ale to počítám je tak na měsíc, aby si uživatelé zvykli na rozšířenou nabídku, která je fakt super. ALE. Proč např. na HBO všeobecně jsou filmy vysílány v cizím jazyku a ještě bez českých titulků? Je to jenom opět nedoladěné nebo to tak bude nadále? Doufám, že se tohle odladí a budou aspoň titulky.. ty by se hodily, protože filmy v HD, s původním znění v Dolby Digital, je v dabingu hrůza :-)
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33

Re: HBO a filmy v cizím jazyku

Příspěvekod RTVSAT » ned 31. říj 2010 18:09:20

Tak to nevím co máte za problém,ale mě všechny 3 verze HBO i s HBO/HD + 2xCinemax jedou bez problémů v češtině a samozřejmě u nich i fungují CZ titulky. :?:
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Re: HBO a filmy v cizím jazyku

Příspěvekod Kyslo27 » úte 02. lis 2010 15:56:42

M2 jedou taky všechny v CZ v pohodě...Jen nevím proč se mi seká Nova HD,Očko na to jsem nepřišel jinak good...v Kabelovce říkali že to pojede ještě 2 tydny až měsíc HBO atd...
Kyslo27
 

Re: HBO a filmy v cizím jazyku

Příspěvekod kejNo » ned 07. lis 2010 9:11:43

RTVSAT píše:Tak to nevím co máte za problém,ale mě všechny 3 verze HBO i s HBO/HD + 2xCinemax jedou bez problémů v češtině a samozřejmě u nich i fungují CZ titulky. :?:

To je dost zvlastni teda :-) No nic, budu to muser prokontulzovat s Nej-TV... jsem fakt zvedavy na odpoved...
PlayStation®3
Uživatelský avatar
kejNo
 
Příspěvky: 371
Registrován: pát 20. led 2006 17:29:33


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron