Sekání obrazu při spuštění elektrických spotřebičů

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Sekání obrazu při spuštění elektrických spotřebičů

Příspěvekod Tom3120 » sob 25. pro 2010 11:19:18

Pri zapnuti elektrickych spotrebicu (napriklad krajec chleba), se mi zasekne obraz a značně zrní. Chybovitost signálu je temer na maximu. Mám televizi Samsung ps42 b430,plazmovou. Potrebuju vedet jestli to muze byt napriklad starym kablem antény, nebo tim ze je zedvou kusu. Analogove vysilani se mi napriklad u JOJ prekryva s CT 1. Zkousel sem preladit celou televizi a nic se nezmenilo. Prosim o radu. Dik.
Tom3120
 

Re: Sekání obrazu při spuštění elektrických spotřebičů

Příspěvekod RTVSAT » sob 25. pro 2010 12:05:21

Může tam být dost velký kopec rušivých činitelů - od již zmiňovaného spojeni koaxiálu,starých elektrorozvodů v bytě,neodrušeného kráječe chleba atd......
Překrývání dvou programů v analogu je většinou problém kanálového tuneru v Tv (ale nové typy Tv by si již s obsazením kanálu vedle sebe měly poradit),může to být také přehlcením signálu na domovního zesilovače,atd.........
Uživatelský avatar
RTVSAT
 
Příspěvky: 163
Registrován: ned 07. pro 2008 21:26:15
Bydliště: Sosna

Re: Sekání obrazu při spuštění elektrických spotřebičů

Příspěvekod Milkin » ned 26. pro 2010 10:57:33

Mě zas čtverečkuje ČT HD. Ne moc, ale semtam tam část zamrzne a začtverečkuje. Když to přepnu na satelit ČT HD, tak obraz je perfketní. Tak si to přeberte, jak chcete. Nebudu to komentovat.
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Re: Sekání obrazu při spuštění elektrických spotřebičů

Příspěvekod Návštěvník » pon 27. pro 2010 16:25:21

Tom3120 píše:Pri zapnuti elektrickych spotrebicu (napriklad krajec chleba), se mi zasekne obraz a značně zrní. Chybovitost signálu je temer na maximu. Mám televizi Samsung ps42 b430,plazmovou. Potrebuju vedet jestli to muze byt napriklad starym kablem antény, nebo tim ze je zedvou kusu. Analogove vysilani se mi napriklad u JOJ prekryva s CT 1. Zkousel sem preladit celou televizi a nic se nezmenilo. Prosim o radu. Dik.

Me se to stalo u spatneho kontaktu zarovky na vanocnim stromku!Kostickovalo to tak ze se nedalo na to divat.Taky to nechapu,jaky to muze mit na toto vliv.Si vemte to,ze soused tam bude mit neco spatneho a ty se proste nebudes divat na telku,protoze za stenou ti to bede rusit.....
Este jedna vec,mam LED Samsung UE40C6000 a v menu v polozce diagnostika signalu mi pise treba u NovaHD silu signalu na 65,CT4Sport HD 73!!U te Nova HD je to dost malo na to ze to meri od nuly do sto.Kdyz byl u me technik,rekl ze budme radi i za toto :shock: Berte to tak ze je to jen 65% dost malo na digitalni prijem.Ani jeden program nepresahne stupnici 80.....holt Nej tv :mrgreen:
Návštěvník
 


Re: Sekání obrazu při spuštění elektrických spotřebičů

Příspěvekod Já ne » čtv 30. pro 2010 19:49:37

Ještě to může být také nevyhovujícím koaxiálním kabelem. Zkuste koupit určitě kvalitnější kablík...
Já ne
 


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků