REVOLUCE V TELEVIZNÍ NABÍDCE NEJ TV

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

REVOLUCE V TELEVIZNÍ NABÍDCE NEJ TV

Příspěvekod Bleeee TV » čtv 03. úno 2011 19:05:24

Velmi rád bych naši Nej TV poděkoval za překrásný dárek u příležitosti její revoluce v televizní nabídce. Je to z Vaší strany moc hezké, že si současní zákazníci mohou po dobu 3 týdnů prohlédnout Vaše tématické balíčky ZDARMA. Bohužel jste zapomněli napsat, že se tato Vaše nabídka netýká těch zákazníků, kteří si platí pouze základní nabídku NAJISTO. Měl bych za to, že by Vám snad mělo jít hlavně o tyto zákazníky - aby si do budoucna svou základní nabídku rozšířili. Pokud tuto nabídku zdarma nejste schopni zpřístupnit všem - ať už z technických nebo jakýchkoliv jiných důvodů - pak alespoň informujte zakazníky pravdivě a neuvádějte zavádějící informace. :(
Bleeee TV
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 03. úno 2011 14:57:37

Re: REVOLUCE V TELEVIZNÍ NABÍDCE NEJ TV

Příspěvekod corpse » čtv 03. úno 2011 19:32:57

To jsem se dneska ráno dozvěděl taky na kabelovce, ale nejde pokud vím o všechny stanice. U kterých to platí jsou AXN všechny tři o dalších nevím. Ale i tak sem si je dneska objednal nějak je zkušebně vidět nepotřebuju. Velkou většinu chytám teď zkušebně i na zákl.nabídce za 150Kč včetně HBO
Uživatelský avatar
corpse
 
Příspěvky: 586
Registrován: ned 10. črc 2005 5:29:31
Bydliště: Třinec-Sosna

Re: REVOLUCE V TELEVIZNÍ NABÍDCE NEJ TV

Příspěvekod Bleeee TV » pát 04. úno 2011 16:02:08

to Corpse: No nevím jestli je to velká většina když v těch balíčcích je kolem 60 programů (kromě těch sprosťáren) a zkušebně chytám pouze 16.
Bleeee TV
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 03. úno 2011 14:57:37

Re: REVOLUCE V TELEVIZNÍ NABÍDCE NEJ TV

Příspěvekod Bleeee TV » pon 21. úno 2011 14:32:41

Ta kabelovka si fakt dělá z nás prdel.... Dnes, když nabídka balíčků zdarma končí, tak najednou jde spustit i těm co mají nabídku NAJISTO. Když jsem reklamoval nemožnost shlédnutí těchto balíčků - bylo mi řečeno, že to z technického hlediska nejde, jelikož mám pouze tu základní nabídku. Dnes mi tam naskočilo cca 36 nových programů, které jsem celé 3 týdny nemohl chytat. Vysvětlí mi to někdo?
Bleeee TV
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 03. úno 2011 14:57:37

Re: REVOLUCE V TELEVIZNÍ NABÍDCE NEJ TV

Příspěvekod Djrene » pon 21. úno 2011 15:35:56

Podle me to je proto ze cast programu presunuli na frekvence ktere nejsou filtrovany tem co maji zakladni nabidku.
To chce alkohol.
Uživatelský avatar
Djrene
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 10. črc 2005 8:51:48
Bydliště: Třinec


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron