Programové balíčky

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Programové balíčky

Příspěvekod Parda » pát 07. říj 2011 19:56:19

Nabídka NejTV je jasně daná, dvě hlavní nabídky, jedna základní a druhá rozšířená, to je OK, dále nabízíte různé tematické balíčky.
Mi ale velmi chybí možnost abych si mohl vytvořit svůj doplňkový balíček, do kterého bych si za určitou cenu cca 150kč mohl vybrat
cca 6 programů (samozřejmě mimo filmové viz HBO apod.).
Konkrétní příklad: stačila by mi základní nabídka a k ní bych chtěl EuroSport (ne celý sportovní balíček za 150),dále Retro music (ne celý
balíček retro za 89), dále program Nature (ne celý balíček Planeta země za 150)...atd... Prostě základní nabídka + mnou vybraných 6 TV stanic.
Je to celkem logické že bych rád platil za to, na co se dívám. Myslím že by se Vám taky nelíbilo kdyby jste kupovali chléb a museli si k němu
přikoupit ještě 2 rohlíky a 3 koblížky aby Vám ho prodali?
Tak to je k zamyšlení, kdyby jste náhodou chtěli vědět jak potěšit ty co vás živí - své zákazníky.
Uživatelský avatar
Parda
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 10. črc 2005 9:48:21

Re: Programové balíčky

Příspěvekod falcon » úte 11. říj 2011 20:23:13

NejTV měla obchodní záměr toto nabízet, bohužel nedošlo k dohodě s poskytovateli programů na cenách za jednotlivé programy, když byly samostatně. Je možné, že se to ještě v budoucnu pod různými "tlaky" podaří, když se podíváte na nabídky jiných operátorů, také to mají balíčkované.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Re: Programové balíčky

Příspěvekod třinečan » čtv 20. říj 2011 12:40:22

Naprosto souhlasím s Pardem mám základní nabídku najisto z toho polovinu programů jsem úplně vyhodil a dokoupil si sportovní program kde stejně koukám jen na dva Eurosporty a Nova sport v HD kvalitě
ta možnost sestavit si svůj doplňkový balíček to by určitě bylo supr a věřím že více lidí by toto přívítalo
třinečan
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 20. říj 2011 12:29:16

Re: Programové balíčky

Příspěvekod falcon » čtv 20. říj 2011 15:39:51

Jak jsem psal výše, bohužel nelze se domluvit s poskytovateli obsahu, proto taky i u jiných společností tyto nabídky nejsou. Co se snažíme prosadit nyní je "all inclusive" balíček, kde budou všechny programy naší nabídky (variantě s/bez HBO) za atraktivní cenu.
Uživatelský avatar
falcon
admin
 
Příspěvky: 389
Registrován: ned 03. črc 2005 21:37:02

Re: Programové balíčky

Příspěvekod Milkin » sob 09. bře 2013 14:23:56

Dobrý den. Chtěl bych si vyzkoušet TV programy na DVB-C. Mám jen internet. Šlo by si půjčit kartu od rodičů a vyzkoušet si to, jak to funguje? Nestane se, že by se rodičům ta karta nějak zablokovala?
DVB-C programy normálně naladím, jsou zakodované.
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Re: Programové balíčky

Příspěvekod Rimmy » sob 23. bře 2013 16:09:35

Nazdar, pokud vím tak kartu (neboli CA modul) při zapůjčení a následném odzkoušení v jiné TV zablokovat nemůžeš, ovšem je zde jiný problém.
Pokud máš -jak píšeš- pouze internet bez televizní nabídky, je tato nabídka zablokovaná , čímžpádem k tobě nejde DVB-C signál ... takže ti ta karta doma nejspíš nepojede ... :roll:
~rimmy~
Uživatelský avatar
Rimmy
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. črc 2005 10:50:26
Bydliště: 3nec Erbenka


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron