Chybějící programy při využití rozbočovače

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

Chybějící programy při využití rozbočovače

Příspěvekod Ondr4H » čtv 21. úno 2013 19:17:18

Chci se zeptat, a není to jenom můj problém co jsem tak zjistil ve vchodě, při využití obyčejného rozbočovače(Který jsem zkoušel přímo i od kabelovky a po informaci že se to zlepší, změna nepadla.) 0-1000 MHz ne není o jdou absolutně naladit skoro všichni němci, poláci, BBc,CNN, tv5 monde a nová stanice telka.V dvou televizorech ve kterých jsem to zjištoval jakoby na digitálu neexistují(Vůbec není o nich v seznamu zmíňka).Chtěl bych se proto zeptat jestli někdo řešil podobné potíže, jestli by třeba nepomohl aktivní zesilovač s dvěmi vývody, jenže kabelovka ke koupi nic takového nenabízí a sám to koupit je ruská ruleta.Díky moc všem za rady.

Štvě mně to, protože platíme za všechny programy a 50 kč i za druhou televizi a chci aby byly všechny programy. :cry:
Ondr4H
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 11. črc 2012 19:07:45

Re: Chybějící programy při využití rozbočovače

Příspěvekod Ondr4H » sob 23. úno 2013 23:07:15

Tak problém vyřešen, po návštěvě technika a výměně kabelu všechny programy fungují.
Ondr4H
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 11. črc 2012 19:07:45

Re: Chybějící programy při využití rozbočovače

Příspěvekod Rimmy » stř 23. dub 2014 10:27:02

Problém bývá ve většině případech opravdu v koaxiálních kabelech. Signálu je v bytových jednotkách většinou dost i pro rozdělení na více TV (Pro 2TV se rozbočením ztrácí 3,5DBi a pro 3 TV 5,6 DBi). Doporučuji tedy požít kvalitní koax s trojitým stíněním (K sehnání přímo na NEJ TV v KD TRisia 1.patro.). Pokud vím, jde to objednat i telefonicky na 558998111 po metrech, takže není problém a cena 11Kč/metr + konektory taky není přehnaná...
~rimmy~
Uživatelský avatar
Rimmy
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon 11. črc 2005 10:50:26
Bydliště: 3nec Erbenka


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron