zdraženi TV nabídky

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

zdraženi TV nabídky

Příspěvekod Lincoln » čtv 07. čer 2007 18:31:57

Jak může ředitel Kabelové televize tvrdit, že dodavatelé tv programů zvyšují ceny? Tohle se musí projevit i u základní nabídky, kdy je poskytovatel povinen poskytnout programy, které se vysílají pozemně? Když budu přijímat na své vlastní antény ČT1, ČT2, Novu, Primu, TVP, Polsat, Markýzu, STV, to mi taky zdraží? a Kde, prosím vás?
A co se týče nabídky rozšiřené, když některý program zdraží, je problém ho vyřadit z nabídky? K čemu je většině uživatelů TV NOE, TV5, BBC a jiné programy. Vždyť i programy jako Discovery, History , National Geographic se dají dát do zvláštního balíku, jako je HBO a spol. tak, jako je tomu i u jiných kabelových televizí. A kdo chce sledovat extra programy, ať si to prostě připlatí!
Přece si nenecháme jen tak diktovat ceny a zdražování!!
Přitom se KTT ani nehne, aby informovala své zákazníky.
Ne všichni mají internet, aby si přečetli "ten malý článek" na webu.
Lincoln
 

Příspěvekod Luki » čtv 07. čer 2007 19:11:40

Bylo to napsane v Hutniku a Trinecky magazin to taky vysilal.
Uživatelský avatar
Luki
 
Příspěvky: 86
Registrován: ned 10. črc 2005 8:13:11
Bydliště: tutaj

Příspěvekod Luciferka » pát 08. čer 2007 1:02:04

heh tak ja mam z nich docela dost... pry za posledni 2 roky pridali 2 programy... by me zajimalo co to byly za pecky... jestli TV Noe nebo podobna kravovina... a to ani nemluvim o tom kolik vymenili programu, ktere byly oblibene za totalni hovadiny... aspon kdyby tam ty moderatory vymenili ;D pze divat se na trinecky magazin je fakt uzasny zazitek ;D
Uživatelský avatar
Luciferka
 
Příspěvky: 655
Registrován: ned 10. črc 2005 20:28:28
Bydliště: Terasa

Příspěvekod Lincoln » pát 08. čer 2007 9:10:15

tak Hutnik zrovna nekupuji a magazin mi taky obcas utece.
Slušné je informovat o tom písemně. Jinak souhlas s Luciferkou, ty přidané 2 programy jsou směšné, o TV Noe ani nemluvím
Lincoln
 

Příspěvekod Djrene » pát 08. čer 2007 21:30:30

S tou zakladni nabidkou taky souhlasim.Co tam chcou zdražovat když v ní jsou volně šiřitelne programy.
Uživatelský avatar
Djrene
 
Příspěvky: 288
Registrován: ned 10. črc 2005 8:51:48
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Milkin » pon 11. čer 2007 13:07:42

Djrene píše:S tou zakladni nabidkou taky souhlasim.Co tam chcou zdražovat když v ní jsou volně šiřitelne programy.


Já jsem taky proti zdražování, hlavně základní nabídky. Dávat 120 Kč za programy, které si platíme z reklamy a koncesionářských poplatků je kravina. Kdo má základní nabídku, tak ho to stojí 120 + 120. To je docela dost za mizerných 11 programů. Asi si hodím anténu na balkón a budu to mít zadara :lol:
Jak už tu někdo psal, tak by se dalo udělat třeba více možností. Jen základní a rozšířená nabídka je málo. Kdo má zájem o speciální, placené kanály, tak ať si připlatí. A né že to stáhnou ze všech!!!
Uživatelský avatar
Milkin
 
Příspěvky: 97
Registrován: ned 10. črc 2005 14:56:52
Bydliště: Třyněc - Terasa

Příspěvekod Lincoln » pon 11. čer 2007 16:22:22

já to pořád tvrdím, chce to více "balíku". A v základní nabídce pozemni programy, které se dají přijímat na klasické TV antény. A za minimální cenu. Tvrdit, že to bude v digitálu je sice pěkné, ale pozná to normální divák na obyčejné klasické televizi s s průměrnou uhlopříčkou 55 nebo 63 cm?
Lincoln
 


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků