koupit LCD ?

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

koupit LCD ?

Příspěvekod Mio » pon 18. čer 2007 22:01:56

Chci koupit novou lcd televizi s vysokým rozlišením a proto žádám o radu. Četl jsem forum "kvalita signálu " a dost jsem se zhrozil. Už v obchodě jsem byl informovaný, že na kabelovce s tou novou televizí budu mít "velmi špatný obraz" a těžko s tím něco udělám, že ta televize zvládne vysílání full HD a problém je kvalita vysílaného signálu. Ten je prý všeobecně velmi slabý. Chystá se kabelovka na nějaké výrazné zlepšení signálu ? Není lepší ještě nějaký rok s koupí té televize počkat až se kvalita vysílání zlepší ? V jakém rozlišení se vysílá teď ? Děkuji za odpovědi a rady.
Uživatelský avatar
Mio
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. srp 2005 17:25:51
Bydliště: Třinec

Příspěvekod BOBAX » úte 19. čer 2007 11:09:15

Digitální vysílání bude na kabelovce ještě tento rok. Tv má nyní rozlišení 720x576, takže se musí přepočítávat a záleží, která značka to má vychytané.
Pokud bych měl brát absolutní měřítka, tak bych plasmu ani LCD nekupoval, a hlavně se nenech nachytat na reklamní slogan: "uvidíte digitální kvalitu", protože v konečném důsledku může být horší než analogová. Osobně jsem momentální situací zhnusen.
Vy mě taky...
Uživatelský avatar
BOBAX
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 09. srp 2005 8:50:53


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků