rozšíření zákl. nabídky

Televizní a rádiové stanice. Příspěvky a informace k šíření televizního a rádiového vysílání přes Kabelovou televizi Třinec.

Moderátor: Luki

rozšíření zákl. nabídky

Příspěvekod mamlas » ned 10. črc 2005 17:37:51

Co takhle rozšířit základní nabídku! Ktt pořád své služby zlepšuje, a to velmi chválím, ale základní nabídka Tv programů je od vzniku Ktt pořád stejná. Chceme víc programů !! :!: :x
mamlas
 

Příspěvekod Miki » ned 10. črc 2005 20:40:39

Chceš li víc programů tak si pořiď rozšířenou, jak prosté... 8)
M*A*S*H - The best care anywhere
Uživatelský avatar
Miki
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 10. črc 2005 20:19:49

Příspěvekod mamlas » pon 11. črc 2005 8:38:50

Nechápu tě Miki proč by se měly všechny ostatní služby zlepšovat a ta základní ne????? Co to má společného s přechodem na rozšírenou nabídku. :?:
mamlas
 

Re: rozšíření zákl. nabídky

Příspěvekod MALLORQUIN » pon 11. črc 2005 9:12:25

mamlas píše:Co takhle rozšířit základní nabídku! Ktt pořád své služby zlepšuje, a to velmi chválím, ale základní nabídka Tv programů je od vzniku Ktt pořád stejná. Chceme víc programů !! :!: :x


Nemohu souhlasit s tímto tvrzením, že základní nabídka KTT je od svého vzniku pořád stejná.
Docela nedávno došlo k rozšíření základní nabídky o ČT24. No a pokud to je někomu málo, co KTT nabízí v základní nabídce televizních kanálů, má možnost kdykoliv přejít na rozšířenou nabídku..........opravdu, jak prosté a jednoduché...
Uživatelský avatar
MALLORQUIN
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 09. črc 2005 22:54:01
Bydliště: 3nec

Příspěvekod mamlas » pon 11. črc 2005 11:19:58

Nemám v úmyslu si stěžovat ani se hádat. Můj původní dotaz jsem myslel spíše tak, jestli se nechystá i zlepšení nabídky základních programů. Vzhledem k tomu, že se nám stále zlepšují služby (vyšší rychlost a objem dat, telefonie atd.). Samozřejmě jsem velmi spokojen. Co se týče čt24 myslím, že je to program veřejnoprávní televize a tím (myslím) vzniká určitá povinnost tento program vysílat. Kabelovce zdar. :P
mamlas
 

Příspěvekod Mio » ned 14. srp 2005 14:12:01

Taky bych byl pro rozšíření základní nabídky, nebo změnu nabídky. Třeba místo některého polského programu (myslím, že jich je 6- víc než českých), nabídnout nějaký program pro děti. Někteří lidé si nemohou dovolit přejít na rozšířenou nabídku.
Uživatelský avatar
Mio
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. srp 2005 17:25:51
Bydliště: Třinec

Příspěvekod Pipka » úte 06. zář 2005 20:18:20

Ja jelikoz jsem Polak, chvalim polske programy.Jsou tam mnohem lepsi filmy nez na ceskych programech.Ted si nejsem jisty, jestli mam zakladni nebo rozsirenou nabidku...ale program pro deti mame jmenuje se JETIX a to si myslim staci :)
Ja stojim za nazorem MAMLASA, uvital bych nejake spestreni od KTT, aby si upevnila nasi prizen :DDD
Na druhou stranu jsem z tim co mam od KTT spokojen, takze preji at se rozviji dal.Casem se dostane i na nas.....
...
Uživatelský avatar
Pipka
 
Příspěvky: 180
Registrován: sob 09. črc 2005 23:35:01
Bydliště: Třinec


Zpět na TV programová nabídka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník